Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

130 wolontariuszy przez dwa dni zbierało żywność dla potrzebujących


foto mops (4)Przez dwa dni wolontariusze zbierali w największych mławskich sklepach żywność dla potrzebujących włączając się w ogólnopolską wielkanocną zbiórkę żywności pod patronatem Banków Żywności. Udało się zebrać prawie 1,7 tony żywności.


ksp Mława
Reklama

Zbiórkę zorganizowało Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie. Żywność zbierano w następujących sklepach: Biedronka ul. Grzebskiego, Biedronka ul. Osiedle Książąt Mazowieckich, Biedronka ul. Osiedle Młodych, Kaufland, Lidl, Carrefour.

W akcję zaangażowało się 130 wolontariuszy, byli to pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie oraz uczniowie mławskich szkół: LO im. Wyspiańskiego, Gimnazjum „Wyspianum”, Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2, Zespół Szkół Nr 1, Zespół Szkół Nr 2, Zespół Szkół Nr 3 , Zespół Szkół Nr 4. Zespół Placówek Oświatowych Nr 2, Zespół Placówek Oświatowych Nr 3.

– Zebrano łącznie 1 638 kg żywności. Wśród przekazywanych produktów przeważały słodycze, cukier, mąka, olej, konserwy, makarony oraz olej. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy brali czynny udział w akcji oraz tym, którzy okazali wrażliwość na potrzeby innych i udzielili wsparcia potrzebującym – mówi Lucyna Bym prezes Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x