Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Wypadek przy wiadukcie na Piłsudskiego


sliderDwa auta rozbite, jedna kobieta trafiła do szpitala, to skutek wypadku na ulicy Piłsudskiego w Mławie wczoraj (11 marca) w godzinach wieczornych.


– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 17:51. Doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: Suzuki i Opla Astry na ulicy Piłsudskiego w okolicach wiaduktu. Kobietę w ciąży jadącą jednym z aut pogotowie zabrało do szpitala. W zabezpieczeniu zdarzenia uczestniczyły dwie jednostki JRG Mława. Straty wstępnie oszacowano na 15 tys. zł. Przyczyny wypadku ustala obecna na miejscu zdarzenia policja – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x