Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zespół Szkół Nr 3 pamięta o rocznicy nadania szkole imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego


sliderOd 2006 roku Zespół Szkół Nr 3 w Mławie noszący imię Marszałka Józefa Piłsudskiego corocznie organizuje uroczystości mające pielęgnować szkolną tradycję pamięci o Patronie szkoły.


W tym roku przypada 10 rocznica nadania imienia, przekazania sztandaru i odsłonięcia tablicy upamiętniającej postać Marszałka Piłsudskiego. Z tej okazji 10 marca nauczyciele i uczniowie szkoły przemaszerowali ze sztandarem do parafii MB. Królowej Polski, gdzie uczestniczyli w uroczystej mszy św.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x