Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wnioski na świadczenie „500+” można pobrać już w poniedziałek


mopssDruki wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego w ramach rządowego programu „500+” od najbliższego poniedziałku (14 marca br.) można będzie pobrać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej pokój nr 2, a także w kancelarii ratusza.


– Druki wniosków będą dostępne od 14 marca br. w naszej placówce. Chodzi nam o to, żeby przede wszystkim nasi podopieczni mogli spokojnie zapoznać się z drukami. Wnioski przyjmować będziemy jednak zgodnie z przepisami od 1 kwietnia br. – informuje Anna Boćkowska kierownik działu MOPS.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że w Internecie już pojawiły się strony, gdzie pobranie wniosku o przyznanie świadczenia wychowawczego jest możliwe za odpłatnością. Jak informuje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej strony te służą jedynie próbom wyłudzenia pieniędzy za pobranie wniosku.
Jeżeli chcielibyśmy pobrać wniosek z bezpiecznej strony internetowej, to będzie on dostępny zarówno na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (http://mops-mlawa.pl) jak i na stronie urzędu miasta (http://www.mlawa.pl)

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
AS
AS
6 lata temu

Druki są dostępne na stronie województwa mazowieckiego i zawierają 14 stron !

gość
gość
6 lata temu
Reply to  AS

chcesz kasę to wypełniaj, nic za darmo

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x