Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” przeprowadzi Wielkanocną zbiórkę żywności dla rodzin potrzebujących


sliderrW ciągu dwóch najbliższych dni wolontariusze zbierać będą żywność w sześciu największych marketach w Mławie. Podczas zakupów w sklepie wystarczy że kupimy kilka produktów więcej i przekażemy je wolontariuszom.

Jolanta Karpińska podziękowania


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie po raz kolejny włącza się w Ogólnopolską Zbiórkę Żywności pod hasłem „WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI”, organizowaną przez Bank Żywności.
Żywność będzie zbierana przez wolontariuszy w dniach 11 – 12.03.2016 r. (piątek od godziny 10:00 do 18:00, sobota od godziny 10:00 do 19:30) w sześciu sklepach w Mławie:
• Kaufland
• Biedronka przy Os. Książąt Mazowieckich
• Biedronka przy Os. Młodych
• Biedronka przy ulicy Grzebskiego
• Lidl
• Carrefour
– Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i pomoc osobom potrzebującym wsparcia – mówi Lucyna Bym prezes Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”

oprac. JK
źródło: Stowarzyszenie „Bądźmy razem”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500