Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” przeprowadzi Wielkanocną zbiórkę żywności dla rodzin potrzebujących


sliderrW ciągu dwóch najbliższych dni wolontariusze zbierać będą żywność w sześciu największych marketach w Mławie. Podczas zakupów w sklepie wystarczy że kupimy kilka produktów więcej i przekażemy je wolontariuszom.


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie po raz kolejny włącza się w Ogólnopolską Zbiórkę Żywności pod hasłem „WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI”, organizowaną przez Bank Żywności.
Żywność będzie zbierana przez wolontariuszy w dniach 11 – 12.03.2016 r. (piątek od godziny 10:00 do 18:00, sobota od godziny 10:00 do 19:30) w sześciu sklepach w Mławie:
• Kaufland
• Biedronka przy Os. Książąt Mazowieckich
• Biedronka przy Os. Młodych
• Biedronka przy ulicy Grzebskiego
• Lidl
• Carrefour
– Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i pomoc osobom potrzebującym wsparcia – mówi Lucyna Bym prezes Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”

oprac. JK
źródło: Stowarzyszenie „Bądźmy razem”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x