Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nie bądź lwem, kiedy zbliżasz się do zebry


sliderPrzez cały Dzień Kobiet mławscy policjanci z wydziału ruchu drogowego w ramach przeprowadzanych kontroli drogowych wręczali kobietom kierującym pojazdami niebieskie serduszka kampanii „Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym”.

Sprzedam Piec


Na odwrocie wręczanych serduszek widniały hasła zachęcające kierowców do bezpiecznego zachowania na drodze i szczególnej ostrożności wobec pieszych. Można było na nich przeczytać między innymi: „Nie bądź lwem, kiedy zbliżasz się do zebry”, „Hamuj przed pasami, nie zwalniaj w uczuciach …”.
Policjanci wykonując czynności kontrolne opowiadali paniom o prowadzonej akcji, oraz przypominali o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Panie za kierownicą z reguły bez zdenerwowania zatrzymywały się do kontroli, choć nie znały jej przyczyny. Ta sympatyczna akcja prewencyjna prowadzona przez policjantów mławskiej drogówki spotkała się z dobrym odbiorem wśród kierujących.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x