Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie bądź lwem, kiedy zbliżasz się do zebry


sliderPrzez cały Dzień Kobiet mławscy policjanci z wydziału ruchu drogowego w ramach przeprowadzanych kontroli drogowych wręczali kobietom kierującym pojazdami niebieskie serduszka kampanii „Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym”.


Na odwrocie wręczanych serduszek widniały hasła zachęcające kierowców do bezpiecznego zachowania na drodze i szczególnej ostrożności wobec pieszych. Można było na nich przeczytać między innymi: „Nie bądź lwem, kiedy zbliżasz się do zebry”, „Hamuj przed pasami, nie zwalniaj w uczuciach …”.
Policjanci wykonując czynności kontrolne opowiadali paniom o prowadzonej akcji, oraz przypominali o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Panie za kierownicą z reguły bez zdenerwowania zatrzymywały się do kontroli, choć nie znały jej przyczyny. Ta sympatyczna akcja prewencyjna prowadzona przez policjantów mławskiej drogówki spotkała się z dobrym odbiorem wśród kierujących.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x