Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Joker przypieczętował mistrzostwo. Dziki górą w drugiej lidzeZa nami ostatnia kolejka tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Piłkarze Jokera przypieczętowali zdobycie tytułu mistrzowskiego w pierwszej lidze. Natomiast na drugim poziomie od początku dominowały Dziki.

Pauza Oldboyów na zakończenie ligi sprawiła, że najlepsza ekipa sezonu nie musiała wcale wygrać ostatniego meczu z Marco. Rywale próbowali walczyć, w końcu nadal marzyli o zdobyciu brązowych medali. Rzeczywistość okazała się brutalna, mistrzowie wygrali bowiem aż 3:0. To nie było jedyne nieszczęście jako spotkało Marco na finiszu rozgrywek. Zostali zepchnięci z podium, za sprawą konkurentów z FC Warszawskiej. Przesądziło o tym trafienie Wojciecha Gabryjelskiego w konfrontacji z Fantazją na czternaście sekund przed końcem. Do tego czasu utrzymywał się remis 1:1, który premiował Marco.

Ostatnia seria w drugiej lidze nie przyniosła większych emocji. Prowadzące w tabeli Dziki nie dały żadnych szans Netterowi. LG wbiło pół tuzina goli Sparcie, natomiast ostatni w tabeli Mar-Trans Service nie był w stanie zatrzymać Ssang Geum.

Po rozegraniu ostatniego meczu w klubie „Olimpijczyka” odbyło się podsumowanie rozgrywek. Nagrodzono nie tylko zespoły, nie zapominano także o indywidualnych wyróżnieniach. Oto lista najlepszych graczy w poszczególnych kategoriach

II liga
Król strzelców – Bartosz Tyszka (Dziki)
Najlepszy bramkarz – Sylwester Błądek (LG)
Najlepszy piłkarz – Krzysztof Godlewski (Netter)

I liga
Najstarszy zawodnik – Wiktor Pełkowski (Oldboye)
Najlepszy bramkarz – Michał Michalak (Oldboye)
Najlepszy piłkarz – Michał Smoliński (FC Warszawska)
Król strzelców – Jarosław Krystkiewicz (Joker)

I liga
X kolejka (3-4 marca): Marco – Joker 0:3 (J. Krystkiewicz, K. Roniewicz, D. Barciński), FC Warszawska – Fantazja 2:1 (R. Smoliński, W. Gabryjelski – M. Jeziorski), Oldboye – pauza
Zaległe mecze: Joker – Fantazja 4:0 (J. Krystkiewicz 2, D. Barciński, Ł. Pietrzak), FC Warszawska – Oldboye 2:2 (T. Maciejewski, M. Smoliński – A. Karpiński 2)

tab 1
Najlepsi strzelcy: 12 – Andrzej Karpiński (Oldboy), Jarosław Krystkiewicz (Joker), 8 – Dawid Barciński (Joker),

II liga
X kolejka (3-4 marca): Sparta Mława – LG Mława 3:6 (D. Kozłowski, K. Chmielewski 2 – M. Buczkowski 2, Prz. Gralewicz, Prz. Brześkiewicz 2, samobójcza), Netter – Dziki 0:6 (M. Sokół 4, D. Kaczerski, B. Tyszka), Ssang Geum – Mar-Trans Service 3:1 (A. Wąsowski 2, Ł. Cwikliński – M. Kisiel)

tab 2

Najlepsi strzelcy: 17 – Bartosz Tyszka (Dziki), 13 – Mateusz Chiliński (Sparta), 10 – Bartosz Kisiel (Mar-Trans Service), Dariusz Kozłowski (Sparta), Przemysław Gralewicz (LG)

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x