Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Kobiet z Klubem Seniora Pogodny Uśmiech


sliderPrzy świecach, kawie i przepysznym cieście zaproszeni goście obejrzeli program słowno- muzyczny w wykonaniu młodzieży oraz brawurowe występy młodych solistów. Uroczystość uświetnił mini recital Ewy Stabach.


W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Iłowie – Osadzie uroczyście świętowano Dzień Kobiet. Serdeczne życzenia wszystkim przybyłym Paniom złożyli wójt Gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Piotr Olszewski. Każda z obecnych na sali Pań otrzymała wiosennego tulipana. Wśród zaproszonych na uroczystość gości byli członkowie Klubu Seniora Pogodny Uśmiech z Mławy. Zawsze z przyjemnością do Państwa przyjeżdżamy powiedział dziękując za zaproszenie prezes Klubu Henryk Kacprzak. Spotkanie odbyło się we wtorek 8 marca br.

RK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ilowianin
Ilowianin
6 lata temu

Piotr jest Mławianinem, pracuje w Iłowie w ZSZ, więc pracuje i dla Mławy (jako prezes Stowarzyszenia Amor Pariae Nostra Lex) więc w 365 dni dzieli obowiązki jak widać skutecznie. oby tak dalej, można?

marek
marek
6 lata temu

Na razie Mława bawi sie w Iłowie ale mam nadzieję, że to sie zmieni i Piotr zaskoczy nas w Mławie.

WOMEN
WOMEN
6 lata temu

Gratulacje Panie Wójcie, dobra decyzja.

Anna
Anna
6 lata temu

Tak trzymać Panie Piotrze!

Piotr Olszewski
Piotr Olszewski
6 lata temu

Bardzo dziękuje Szanowne Redakcji za zamieszanie informacji o Międzynarodowym Dniu Kobiet oraz za obszerną fotorelację.

Melo
Melo
6 lata temu

Sukces bierze síę tylko z działania, widać nową odsłonę pana Olszewskiego, znów pozytywnie zaskakuje. właściwie nic nowego.

...
...
6 lata temu

Burmistrz ze swoimi zausznikami panikuje i s…? 🙂
PAN Olszewski jest Dyrektorem GOK Iłowo i ma prawo urządzać imprezy na terenie tej gminy. No cóż GOK Iłowo zaczyna prężnie działać jak kiedyś MDK za Pań: Jaśkiewicz czy Retkowskiej…
Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Pobędzie trochę na kierowniczym stanowisku, osiągnie sukces i… uderzy na Mławę 🙂

....
....
6 lata temu

Widać, że Olszewski wkracza do akcji. Czyżby to był jego powrót, w nowej odsłonie ?

Mer
Mer
6 lata temu

Wszystkiego najlepszego lat drogie Panie

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x