Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystawa prac Szymona Dziubińskiego w Galerii „13”


sliderWystawa młodego mławskiego grafika to ponad 30 prac, ukazujących piękno kobiety w wymiarze rzeczywistym i fantastycznym.


– Zawsze jak tworzę swoje prace zakładam taką niewidzialną maskę na siebie i ta maska pozwala mi się przenieść w świat fantastyczny gdzie mogę tworzyć własne dzieła, łączyć różne elementy czego efekty widać na moich grafikach… W moich pracach chciałem wykazać piękno jakie maja w sobie kobiety i pokazać to, że każda kobieta w każdym wieku może poczuć się piękną – tak o swojej twórczości mówił podczas wernisażu Szymon Dziubiński.

Spotkanie uświetnił występ muzyczny w wykonaniu Avy Zuzanny Dzięgielewskiej.

Szymon Dziubiński swoją przygodę z plastyką rozpoczął w wieku 7 lat uczęszczając na lekcje do Domu Kultury prowadzone przez Janinę Jaśkiewicz. W Gimnazjum nr 2 był prowadzony przez Iwonę Cieślińską. Jako uczeń Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, obecnie szlifuje swoje umiejętności pod okiem Anny Pietruś-Bral. Uczestniczył w wielu konkursach plastycznych, gdzie zajmował pierwsze miejsca. Poza malowaniem interesuje się fotografią i grafiką. W wolnym czasie jeździ konno i pływa. Należy do harcerstwa, które jak sam mówi „pomaga mu rozwijać się i pozwala poznawać wielu ciekawych ludzi”. W przyszłości chciałby studiować grafikę i założyć firmę zajmującą się projektowaniem ogrodów i wnętrz. Myśli także o wyjeździe do Nowego Jorku, gdzie rozwijałby swoją sztukę.

JK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x