Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Na Dzień Kobiet niebieskie serduszka od mazowieckiej drogówki


serducha 0058 marca mławscy policjanci z wydziału ruchu drogowego wręczać będą paniom niebieskie, pachnące kwiatami serduszka kampanii „Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym”. Wszystko to w ramach „Dnia kobiet z mazowiecką drogówką”.

Słoneczne ogrody Mława

Policjanci rozmawiać będą z paniami, zarówno tymi za kierownicą jak i pasażerkami pojazdów, na temat bezpieczeństwa na drodze. Policjanci liczą, że panie będą dawały dobry przykład jako uczestniczki ruchu drogowego oraz upominały bliskich przed brawurą i nieprzestrzeganiem przepisów ruchu drogowego.

Jak wynika z policyjnych analiz, panie są znacznie bardziej ostrożne za kierownicą niż panowie. Rzadziej dopuszczają się wykroczeń drogowych a groźne wypadki są częściej powodowane przez panów.
Dlatego już 10 marca policjanci ruchu drogowego prowadzić będą działania „ Prawdziwy mężczyzna za kółkiem”, zwracając szczególną uwagę na zachowanie panów za kierownicą. Podczas kontroli rozmawiać będą o problemie agresji drogowej i upominać przed konsekwencjami brawurowej, nieostrożnej jazdy. Przypomną także, że kierując autem należy pamiętać o odpowiednim zachowaniu i oszczędzić pasażerom oraz innym uczestnikom ruchu drogowego wulgaryzmów, obraźliwych gestów i trąbienia.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500