Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ksiądz dr Ryszard Kamiński Mławianinem Roku 2015


kamińskiDo 29 lutego br. organizacje, stowarzyszenia lub mieszkańcy mogli zgłaszać kandydatów do tytułu Mławianina Roku 2015. W tym terminie wpłynęły dwa wnioski. Obydwa dotyczyły jednego kandydata – ks. kan. dr Ryszarda Kamińskiego, proboszcza parafii pw. Św. Stanisława BM w Mławie.


– Kapituła zebrała się w sobotę (5 marca br.). W sytuacji gdy obydwa wnioski dotyczyły jednego kandydata, można było podjąć decyzję na jednym posiedzeniu. Członkowie kapituły jednogłośnie postanowili o przyznaniu tytułu Mławianina Roku 2015 księdzu kanonikowi dr Ryszardowi Kamińskiemu. Ks. Kamiński, który również jest członkiem kapituły nie uczestniczył w jej posiedzeniu – informuje przewodniczący kapituły doc. dr Leszek Zygner.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dobra zmiana
Dobra zmiana
5 lata temu

Nie na temat…, bo tu nie ma co komentować – wiadomo..
Dobra zmiana, szkoda, że nie w Mławie:
Lublin
„Magistrat wśród powodów wymienia: brak możliwości obsługi mierników prędkości, zastąpienie funkcjonariuszy w centrum monitoringu komputerem, darmową komunikację miejską – strażnicy miejscy nie potrzebni są nawet do kontroli biletów.

Straż miejską utworzono w Lubinie w 1991 roku. Wśród jej zadań miało być wspomaganie pracy policji. Od kilku lat jednak stale zmniejszano liczbę etatów. Obecnie pracuje jeszcze 19 osób. Oficjalnie straż miejska przestanie istnieć z końcem kwietnia.”

Dobra zmiana
Dobra zmiana
5 lata temu
Reply to  Dobra zmiana

Mała poprawka
Lubin a nie lublin 🙂 ; przepraszam

...
...
5 lata temu
Reply to  Dobra zmiana

Czy u nas już zmniejszono szeregi Straży miejskiej? czy nadal tam pracuje ponad 10 osób (ciekawe ile osób jest zatrudnionych w SM na dzień dzisiejszy) mimo zmniejszenia zakresu obowiązków? – droga redakcjo poruszcie tern temat, jakże kłujący dla mieszkańców 🙂

Marek
Marek
5 lata temu

Ile osób pracuje w Urzędzie Miasta Mlawy?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x