Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Piotr Strzelec zdobył brązowy medal Mistrzostw Mazowsza Juniorów Młodszych w Judo


p strzelecIIIMMaz 005Uprzejmie informujemy, że nasz wychowanek, a od września ubiegłego roku zawodnik warszawskiego AZS-AWF, Piotr Strzelec, zdobył brązowy medal Mistrzostw Mazowsza Juniorów Młodszych w Judo.


Piotrek startował w kat. wagowej do 73 kg i po trzech walkach dotarł do strefy medalowej, gdzie w decydującym o III miejsce pojedynku pokonał swojego przeciwnika przed czasem, wykonując udaną akcję w stójce ocenioną na yuko, a następnie zakładając skuteczne trzymanie. Jest to pierwszy ważny medal Piotra od czasu, kiedy rozpoczął naukę w liceum sportowym w Warszawie i zmienił barwy klubowe.

Gratulacje!

Źródło: Mławskie Centrum Sportów Walki

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x