Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Turniej Rekiny Futbolu 2016 rozpoczęty


sliderDwa dni w trzech mławskich halach sportowych trwać będą rozgrywki Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Chorągwi Mazowieckiej ZHP – Rekiny Futbolu. Grać będą zespoły męskie i żeńskie w podziale na kategorie wiekowe. W imprezie weźmie udział ok. 400 osób z całej Polski.


Inauguracja Mistrzostw odbyła się w piątek 4 lutego br. w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie. Imprezę poprowadzili dh Ania Ronkiewicz i dh Marcin Welsand. Losowanie drużyn do rozgrywek przeplatane było pokazami i nauką podstawowych trików z piłką. Pokazy poprowadzili Dawid Ziomek i Kevin Fortin z grupy R-Style.

Główna rywalizacja rozpocznie się w sobotę 5 marca. W tym roku zespoły żeńskie i męskie będą grały na trzech obiektach: Mławskiej Hali Sportowej, hali przy I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie oraz hali przy Zespole Szkół nr 2. Start gier eliminacyjnych przewidziano na godzinę 9:00. Finały i spotkania o miejsca zostaną rozegrane w niedzielę od godziny 9:00 w Mławskiej Hali Sportowej.

Uroczystość zakończenia tegorocznych mistrzostw połączona z wręczeniem nagród dla zwycięzców odbędzie się tego samego dnia ok. godziny 14:30. W przerwach między pojedynkami o atmosferę na trybunach zadba maskotka imprezy – Sharky.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x