Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ponad 12,5 mln złotych na program Rodzina 500 plus już w budżecie miasta


rodzina-500Są już środki budżetowe na realizacją rządowego programu „Rodzina 500 plus” w Mławie.


Radni miejscy wprowadzili do budżetu miasta kwotę 12 556 433,00 zł przekazaną przez wojewodę mazowieckiego jako dotacja celowa na to zadanie.

Jak już informowaliśmy we wcześniejszych publikacjach obsługą programu zajmie się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, który jest do realizacji tego programu organizacyjnie przygotowany.
Mamy już druki wniosków, będziemy je już rozdawać tym rodzinom, które są pod naszą opieką i mamy z nimi kontakt. W początkowym okresie przyjmować będziemy wnioski do godz. 20.00. Według naszych szacunków około 3100 dzieci może taką pomoc otrzymać – informuje Dorota Kaczorek Magdalińska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x