Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszy taki bieg w Mławie. Fotorelacja czytelnika


sliderrMławska odsłona największego ogólnokrajowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych za nami. O biegu już pisaliśmy i publikowaliśmy fotografie. Za sprawą nadesłanych zdjęć, wróćmy pamięcią do tego wydarzenia raz jeszcze.


ksp Mława
Reklama

Bieg oprócz wartości rekreacyjnych i sportowych to oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963.

Na trasę biegu o długości 1963 metrów wyruszyło ponad 200 biegaczy w różnym wieku. Na starcie stawiły się całe rodziny. Poniżej fotorelacja z biegu nadesłana przez naszego czytelnika.

(red.)

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x