Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bilety na mecz żużlowy Reprezentacji Polski to nagroda w konkursie dla gimnazjalistów


konkurs bezpieczeństwo 1001 copyJest jeszcze miesiąc czasu na wysłanie zgłoszenia.  Można je nadsyłać do 8 kwietnia br. Właśnie ruszył konkurs na najlepszy film o bezpieczeństwie nakręcony przez uczniów szkół gimnazjalnych z Mazowsza.


„Młodzież kręci bezpieczeństwo” to konkurs samorządu województwa mazowieckiego dla uczniów szkół gimnazjalnych z Mazowsza. Aby wziąć w nim udział, gimnazjaliści muszą nakręcić film o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Ważne, aby był to materiał samodzielnie zrealizowany przez uczniów. Ocenie, oprócz samego filmu, podlegać będzie także jego tytuł oraz scenariusz opracowany grupowo przez klasę biorącą udział w konkursie. Film powinien trwać od 1 do maksymalnie 3 minut. Może być zrealizowany na dowolnym sprzęcie za pomocą kamery, aparatu fotograficznego czy telefonu komórkowego, a w jego obsadzie aktorskiej powinni znaleźć się uczniowie biorący udział w konkursie.

Nagrodą w konkursie dla zwycięskiej klasy, jej wychowawców i opiekunów jest wyjazd na mecz żużlowy Reprezentacji Polski vs. Reszta Świata na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, który odbędzie się 15 maja br. Zwycięskie klasy zostaną wyłonione w każdym z sześciu, wyróżnionych na potrzeby konkursu, subregionów naszego województwa.

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego z poszczególnych subregionów zapewnią uczniom i ich opiekunom dodatkowo dojazd na mecz oraz posiłek. Wszyscy uczniowie ze zwycięskich klas otrzymają także zestawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Warunki konkursu:
Zwycięskie klasy zostaną wyłonione w każdym z sześciu subregionów naszego województwa.
Zgłoszenia – film w formacie mp4 nagrany na płytę DVD wraz z kartami zgłoszeniowymi uczniów można przesyłać do 8 kwietnia br. na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa z dopiskiem na kopercie „Konkurs – Młodzież kręci bezpieczeństwo”. Zwycięzców konkursy poznamy najpóźniej 29 kwietnia br.
Regulamin i informacje dotyczące konkursu dostępne są na www.mazovia.pl w zakładce konkursy oraz bezpieczeństwo (bezpieczeństwo oczami młodzieży).

oprac. JK
źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x