Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianin Roku 2015. Wpłynęły dwa wnioski – kandydat jest jeden


wybory-mlawianin-roku29 lutego br. minął termin zgłaszania kandydatów do honorowego tytułu Mławianin Roku 2015. Wnioski wraz z uzasadnieniem należało złożyć do Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej.


– Do Muzeum w ustalonym terminie, tj. – do poniedziałku 29 lutego br. wpłynęły dwa wnioski, złożone przez mławskie stowarzyszenia. Obydwa wnioski dotyczą tego samego kandydata. W sobotę zbierze się kapituła i w takiej sytuacji prawdopodobnie już w sobotę przyzna tytuł Mławianina Roku 2015 – informuje przewodniczący kapituły doc. dr Leszek Zygner.

Wyróżnienie Mławianin Roku ma charakter honorowy, nie wiąże się z nagrodą materialną. O przyznaniu tytułu decyduje kapituła pod przewodnictwem doc. dr Leszka Zygnera, złożona z następujących osób:
Henryk Antczak
Leszek Arent
Jan Golec
Barbara Gutowska
Andrzej Grzymkowski
Zofia Jaros
prof. Ryszard Juszkiewicz
ks. dr Ryszard Kamiński
Stanisław Matyjasik
Maria Świtoń.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
oko
oko
7 lata temu

odbiegając od tematu, b. ładne, zimowe ujęcie mławskiego ratusza

kierdziolek
kierdziolek
7 lata temu

A Bolek nie zasłużył? Też pasowałby do tej elity.

Marek
Marek
7 lata temu

Ile osób pracuje w Urzędzie Miasta?

Z daleka
Z daleka
7 lata temu

Trzeba to powiedzieć dobitnie: Medale, które są przyznawane w tym mieście, służą jako zasłona dymna, ale również jako sposób na łagodzenie decyzji włodarza, pociągających w niedalekiej przyszłości negatywne skutki dla mieszkańców miasta.

Obserwator
Obserwator
7 lata temu

Niedługo będą przyznawane medale: ” Zasłużony dla Miasta M…” za wybitne działana na rzecz partnerstwa publiczno-prywatnego, na rzecz całowania rączek, na rzecz fałszywych usmieszków, na rzecz okrągłych gadek, na rzecz dławienia głosu opozycji, na rzecz szkalowania opozycji, na rzecz niespełnionych obietnic wyborczych, na rzecz przyjaźni z panem A., z byłym posłem- panem K., na rzecz wyższych podatków, na rzecz niepozyskanych środków z UE, na rzecz rekordowego zatrudnienia w UM, na rzecz wydawania pieniędzy na projekty trafiające do niszczarki, itd.

Optymista
Optymista
7 lata temu
Reply to  Obserwator

To tylko jedna osoba kwalifikuje się do tych medali, a jest nią… uwaga… uwaga… PAN SŁAWEK!!! 😀
Ci Państwo też chyba jeszcze medali nie dostali:
Pan Ludwiński,
Pan Arent,
Pani Pszczółkowska(radna),
Pan Wilamowski(radny),
J.Wojnarowski(radny od wielu kadencji- za wielu),
Wł.Wojnarowski,
Wasiłowski(radny),
Panu Nowakowskiemu też się chyba już należy(ponad rok milczy jak zaklęty)

Czytelnik
Czytelnik
7 lata temu

Skończcie Panowie z kapituły z tą żenadą, nie ma komu przyznać, to nie przyznawajcie, a nie na siłę wpychacie ten tytuł byle komu, byle było. To już zaczyna być tak samo żałosne jak przyznawanie przez włodarza tych blaszek-medali „Zasłużony dla…”

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x