Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zebranie mieszkańców Osiedla nr 13


OGŁOSZENIE


Szanowni Państwo!

Zarząd Osiedla nr 13 – Książąt Mazowieckich zaprasza mieszkańców na zebranie.

Zebranie odbędzie się w dniu 07.03.2016 r. (poniedziałek) o godz. 18 w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Ordona (sala nr 17).
Proponowany porządek zebrania:
– spisanie listy obecności
– sprawozdanie zarządu z działalności za 2015 rok
– omówienie potrzeb remontowo-inwestycyjnych osiedla
– sprawy różne, dyskusja
– zamknięcie zebrania

(Osiedle nr 13 Książąt Mazowieckich obejmuje ulice w granicach osiedla: Osiedle Książąt Mazowieckich, Mariacka od ul. Sportowej do ul. Henryka Sienkiewicza, Ordona od ul. Sportowej do ul. Henryka Sienkiewicza, Aleja Świętego Wojciecha, Zachodnia – budynku nr 31, 33, 35, 37, 39, 41 i kolejne nieparzyste)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x