Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zebranie mieszkańców Osiedla nr 13


OGŁOSZENIESzanowni Państwo!

Zarząd Osiedla nr 13 – Książąt Mazowieckich zaprasza mieszkańców na zebranie.

Zebranie odbędzie się w dniu 07.03.2016 r. (poniedziałek) o godz. 18 w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Ordona (sala nr 17).
Proponowany porządek zebrania:
– spisanie listy obecności
– sprawozdanie zarządu z działalności za 2015 rok
– omówienie potrzeb remontowo-inwestycyjnych osiedla
– sprawy różne, dyskusja
– zamknięcie zebrania

(Osiedle nr 13 Książąt Mazowieckich obejmuje ulice w granicach osiedla: Osiedle Książąt Mazowieckich, Mariacka od ul. Sportowej do ul. Henryka Sienkiewicza, Ordona od ul. Sportowej do ul. Henryka Sienkiewicza, Aleja Świętego Wojciecha, Zachodnia – budynku nr 31, 33, 35, 37, 39, 41 i kolejne nieparzyste)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500