Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem


sliderrTylko 5 osób skorzystało z porad i konsultacji podczas dyżurów w Sądzie Rejonowym w Mławie w ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem”.


– To kolejna akcja Ministerstwa Sprawiedliwości, dająca możliwość osobom pokrzywdzonym przestępstwem uzyskania porad, przede wszystkim o przysługujących im w takiej sytuacji prawach. W Sądzie Rejonowym w Mławie w dniach 22-26 lutego, codziennie w godz. 12 – 14 dyżurowali asystenci sędziów, kuratorzy zawodowi, pracownicy MOPS i policjanci. Z porad w ramach całego tygodnia dyżurów skorzystało 5 osób – informuje Katarzyna Szymańska Kierownik Oddziału Administracyjnego Sądu Rejonowego w Mławie.

Taką pomoc i poradę można nadal uzyskać w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Karta”

tel. 22 824-25-01

email: [email protected]

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x