Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„O miłości w różnych językach” –szóstoklasiści w Gimnazjum nr 2


sliderW lutym nauczyciele języków obcych Gimnazjum nr 2 w Mławie zaprosili uczniów klas szóstych mławskich szkół podstawowych do udziału w konkursie pt. „ Najładniejsza kartka walentynkowa w języku obcym”.


Celem konkursu było promowanie nauki języków obcych, poznawania ich kultury oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień plastycznych uczniów.
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 26 lutego w Gimnazjum nr 2 podczas montażu słowno- muzycznego pt. „ O miłości w różnych językach” przygotowanego przez uczniów gimnazjum i nauczycieli języków obcych.

Nagrodzeni uczniowie klas szóstych:
I m- ce- Zuzanna Radzka ZPO nr 2 w Mławie
II m- ce- Julia Kawalec Katolicka Szkoła Podstawowa
III m- ce- Olga Grzegorczyk ZPO nr 1 w Mławie
Maja Chrzczon ZPO nr 2 w Mławie.

źródło: Gimnazjum Nr 2 w Mławie

m_walentynki014 m_walentynki035 m_walentynki102 m_walentynki137 m_walentynki230 m_walentynki161

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x