Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Galeria „Trzynastka” zaprasza na wystawę Szymona Dziubińskiego


22Galeria „13” mieszcząca się w Centrum Medycznym przy ul. Żwirki 26 w Mławie zaprasza na otwarcie wystawy fotografii i grafik Szymona Dziubińskiego pt. „Czas zdjąć maskę”, która odbędzie się w piątek 4 marca 2016r o godz. 18:00.


Wystawa liczy ponad 30 prac, gdzie głównym tematem jest kobieta pokazana przez autora na dwa sposoby, gdzie świat realny, rzeczywisty miesza się ze światem wymyślonym przez Szymona zaczarowanej fantazji. Choć obie te sfery leżą na przeciwległych biegunach to jednak ostatecznie tworzą całość, która pokazuje piękno i urodę kobiety w różnych postaciach i aspektach.

W programie spotkanie znajdzie się m.in. przedstawienie sylwetki i dokonań autora, występ muzyczny w wykonaniu Wiolety Gorząch, słodki poczęstunek, a cały wernisaż poprowadzi Julia Wilczyńska.

Szymon Dziubiński swoją przygodę z plastyką rozpoczął w wieku 7 lat uczęszczając na lekcje do Domu Kultury prowadzone przez Janinę Jaśkiewicz. W Gimnazjum nr 2 był prowadzony przez Iwonę Cieślińską. Jako uczeń Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, obecnie szlifuje swoje umiejętności pod okiem Anny Pietruś-Bral. Uczestnika wielu konkursów plastycznych, gdzie zajmował pierwsze miejsca. Po za malowaniem interesuje się fotografią i grafiką. W wolnym czasie jeździ konno i pływa. Należy do harcerstwa, które jak sam mówi „pomaga mu rozwijać się i pozwala poznawać wielu ciekawych ludzi”. W przeszłości chciałby studiować grafikę i założyć firmę zajmującą się projektowaniem ogrodów i wnętrz. Myśli także o wyjeździe do Nowego Jorku, gdzie rozwijałby swoją sztukę. Wspierany przez rodziców, szkołę i nauczycieli dąży do realizacji swoich marzeń.

Jego najbliżsi przyjaciele mówią o nim tak:
Paulina – „…jest on pomocnym i uśmiechniętym człowiekiem. Kiedy robi zdjęcie, robi to ze skupieniem. Jego pomysły są bardzo oryginalne…”
Hubert – „…jest bardzo pracowitym i ambitnym człowiekiem, co jak dla mnie czyni jego prace oryginalnymi. W pracach pokazuje swoją osobowość i oddaje prawdziwe piękno fotografii.
Wioleta –„…jest człowiekiem , który wytrwale dąży do celu. Zawsze jest chętny do pomocy innym. Ma mnóstwo pomysłów na sesje zdjęciowe. Jego zdjęcia są dopracowane. Jak coś robi to z pełnym zaangażowaniem…”.
Wystawę można oglądać od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia przychodni do dnia 9 kwietnia 2016r.
Przyjdź! Zobacz co kryje się za tą maską.

źródło: Janusz Dębski – opiekun Galerii „13”.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x