Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mały piesek szuka domu


23fb9a4270f39fb2995c0d62fd93bf9aBardzo sympatyczne szczenię strażnicy miejscy znaleźli w piątek 26 lutego br. na ul. Kopernika.


Piesek ma około 2 miesięcy, jest milusiński i grzeczny. Czeka na rodzinę, z którą będzie mógł spędzić swoje życie w Centrum Weterynaryjnego „Centaur” w Mławie, ul. Kopernika 14 c. Więcej informacji na jego temat można uzyskać dzwoniąc pod numery tel. 501 530 997 lub 501 530 996.

Piesek przed adopcją zostanie odrobaczony, zaczipowany, wykastrowany i zaszczepiony na koszt miasta. Tych, którzy myślą poważnie o zwierzaczku w domu zachęcamy do adopcji tego szczeniaczka. W lecznicy na adopcję czekają także dwa koty.

źródło: Magdalena Grzywacz/Rzecznik Prasowy UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x