Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trendy Weekendy – rozkręcamy się na dobre już w pierwszy marcowy weekend


trendyZapraszamy dorosłych mieszkańców Mławy na weekendowe zajęcia artystyczne w MDK.  

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Mamy nadzieję, że w wolnym od codziennych obowiązków czasie zapracowani mieszkańcy Mławy ‚znajdą 2 weekendowe godziny dla siebie w Miejskim Domu Kultury w Mławie odkrywając nowe talenty i realizując swoje artystyczne pasje.

A oto nasze propozycje:

PIĄTKI

18.00 – 20.00 – Między nami Kobietami – czyli kobiece spotkania o wszystkim, co tylko kobiety interesuje. Panie miały już pierwsze spotkanie i ustaliły, że piątkowe wieczory są dla nich najdogodniejsze na cotygodniowe spotkania

Prowadzi p. Anna Borowska

NIEDZIELE

13.00-14.30 – Życie to teatr – zajęcia teatralne dla dorosłych –  doskonała forma artystycznej ekspresji, pracy nad ciałem, gestem, mimiką i wyrażaniem emocji. To spotkania z klasyką teatru i wielkimi dziełami literackimi oraz z nowoczesnymi formami teatralnymi

prowadzi p. Hanna Matecka – Wieczorek

15.00-17.30 – Barwne inspiracje – dla wszystkich lubiących rysować, malować, rzeźbić, wycinać, lepić, szyć i wyczarowywać coś z niczego. Zaproponujemy Państwu różne formy plastyczne – ceramikę, witraż, tradycyjny rysunek i malarstwo. By było ciekawie i inspirująco.

Prowadzi: Anna Baran, Zdzisław Kruszyński

15.30 – 17.00W obiektywie  – czyli coś dla miłośników zdjęć i z czasem być może filmu, fascynująca   podróż do wnętrza aparatu fotograficznego. Poznacie Państwo atrakcyjne tematy i techniki fotograficzno – filmowe takie jak: luksografia, light painting, fotografia makro, fotografia otworkowa, fotokolaż, animacja, non – camera i wiele innych. Poznają warsztat pracy fotografa – proces przygotowania i tworzenia sesji fotograficznej, m.in. tworzenie scenografii, czy planowanie zdjęć. Na zajęcia prosimy przynieść swój sprzęt fotograficzny.

Prowadzenie: Cezary Lewandowski

17.00-18.30 – Dookoła tańca – a de facto z tańcem dookoła świata. Różne style, muzyka, taniec solo i w parach, klasyka i modern, gorące rytmy i salonowa gracja– czyli taneczny miszmasz  dla tych, którzy lubią ruch i chcą nauczyć się tańczyć.

Prowadzi: Piotr Jankowski

19.00-21.00 – LZA MŁAWIACY – czyli udział w zajęciach tanecznych Mławiaków – zespołu ludowego, który w tym roku świętuje jubileusz 55-lecia istnienia.

Prowadzi: Anita Ciarcińska, Piotr Jankowski

To oczywiście nasza wstępna propozycja (zarówno zakres, jak i terminy). Mamy nadzieję, że z Państwa udziałem będziemy tę propozycję doskonalić, zapraszać Was na plenery, organizować wystawy Waszych prac, zapraszać innych instruktorów, organizować w ramach zajęć warsztaty, prezentacje, integrować się i współtworzyć to miejsce, jakim jest MDK w Mławie.

Pierwsze zajęcia w dniach 4-6 marca są zajęciami bezpłatnymi – by mieszkańcy mogli  przyjść, zobaczyć, sprawdzić i podjąć decyzję, co do dalszego udziału. Odpłatność za zajęcia będzie identyczna, jak w przypadku dzieci i młodzieży (50 -60 zł/mc). Udział w zajęciach LZA MŁAWIACY jest bezpłatny

UWAGA: Rodzice, których  dziecko/dzieci uczestniczą w zajęciach w MDK korzystają z 30% zniżki.

Źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x