Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkanka naszego powiatu na elitarnych igrzyskach


16chiny006

od lewej: Katarzyna Stańczuk, Natalia Sadowska, fot. Polski Związek Warcabowy

W Huai’an w Chinach, w dniach 26 lutego do 3 marca br., odbywa się IMSA Elite Mind Games. IMSA (International Mind Sports Association) to rozgrywki sportów umysłowych, szachów, szachów chińskich, Go, warcab i brydża.

W turnieju w Chinach bierze udział elita.   Polskę reprezentują brydżyści,  szachiści i warcabistki. Nasze warcabistki to Katarzyna Stańczuk (wicemistrzyni Świata Kadetek 2015)   i Natalia Sadowska (wicemistrzyni świata) – mieszkanka Windyk gmina Wieczfnia Kościelna.

RK

Fotografia pochodzi z: Polski Związek Warcabowy, www.warcaby.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
H2O
Gość
H2O

Zdolna młodzież zawsze cieszy