Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mieszkanka naszego powiatu na elitarnych igrzyskach


16chiny006

od lewej: Katarzyna Stańczuk, Natalia Sadowska, fot. Polski Związek Warcabowy

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W Huai’an w Chinach, w dniach 26 lutego do 3 marca br., odbywa się IMSA Elite Mind Games. IMSA (International Mind Sports Association) to rozgrywki sportów umysłowych, szachów, szachów chińskich, Go, warcab i brydża.

W turnieju w Chinach bierze udział elita.   Polskę reprezentują brydżyści,  szachiści i warcabistki. Nasze warcabistki to Katarzyna Stańczuk (wicemistrzyni Świata Kadetek 2015)   i Natalia Sadowska (wicemistrzyni świata) – mieszkanka Windyk gmina Wieczfnia Kościelna.

RK

Fotografia pochodzi z: Polski Związek Warcabowy, www.warcaby.pl

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
H2O

Zdolna młodzież zawsze cieszy