Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek w Uniszkach Zawadzkich. Ciężko ranna piesza.


Uniszki Zawadzkie 3Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym doszło do potrącenia pieszej przez dwa pojazdy. Poważnie ranna 34- letnia kobieta została przetransportowana do szpitala w Olsztynie. Do zdarzenia doszło 25 lutego o godz. 5:15 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Uniszki Zawadzkie.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 34- letnia piesza, mieszkanka pow. mławskiego, przebiegała przez  drogę krajową nr 7, w miejscu niedozwolonym. Po drugiej stronie oczekiwał na nią zaparkowany w zatoczce samochód osobowy marki Opel Astra.  Podczas gdy kobieta usiłowała przedostać się na drugą stronę jezdni, została potrącona przez jadący w kierunku Warszawy samochód marki Ford Focus, którym kierował 39- letni mieszkaniec Gdyni.  Na leżącą w zatoczce autobusowej  pieszą najechał następnie parkujący tam opel astra, w  który z niewyjaśnionych przyczyn uderzył  vw passat. Passatem kierował 37 – letni mieszkaniec pow. działdowskiego.  W wyniku  uderzenia opel został zepchnięty do rowu.  Kierujący byli trzeźwi. Ciężko ranna piesza została przewieziona do szpitala w Mławie a następnie przetransportowana do szpitala w Olszynie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Uniszki Zawadzkie 2 Uniszki Zawadzkie 3

Policja apeluje do pieszych o ostrożność – chwila zamyślenia, rozkojarzenia, pośpiech podczas przechodzenia przez jezdnię, przechodzenie  w miejscu niedozwolonym,  może zakończyć się prawdziwą tragedią. Brak ostrożności w ułamku sekundy może zdecydować o utracie zdrowia a nawet życia. Warto się nad tym zastanowić i zachować szczególną ostrożność na drodze.

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek w Uniszkach Zawadzkich. Ciężko ranna piesza."

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
gość 1
Gość

chciałabym powiedzieć panu redaktorowi który napisał ten opis żeby zapoznała się z przepisami bo znalazłam taki punkt niech go przeczyta a dopiero potem pisze bo jak widać jest w dużym błędzie oto co znalazłam: Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m.

JAJA
Gość

Niedozwolone jest przechodzenie przez jezdnię w miejscu gdzie jest oznakowanie poziome „podwójna linia ciągła”

gość 1
Gość

Gdzie to wyczytałem bo ja w przepisach tego nie znalazłam

Redakcja
Gość

do gość1: Dziękujemy za uwagę. Tekst jest nadesłany z Komendy Powiatowej Policji w Mławie – pod artykułem przywołane jest źródło. To policja a nie redaktor ustala okoliczności i przyczyny wypadku. Jeżeli są Pani znane jakieś ważne okoliczności w sprawie, to należy zgłosić się jako świadek do KPP Mława.

gość 1
Gość

Tak ale to redakcja publikuje takie rzeczy więc dlatego piszę

a
Gość

…mam nadzieję, że kobietka się z tego wygrzebie …

...
Gość

A może byście tak, szanowna redakcjo, zablokowali komentowanie tego typu artykułów, bo dla rodziny to straszna trauma, a głupoty niektórych czytelników nie da się ogarnąć.

Luiza
Gość

gratuluję głupoty!!!

a
Gość

Luizo … obyś zawsze była taka idealna

...
Gość

Luizo, „głupich nie sieją sami się rodzą” – znasz to? czy znasz czy nie znasz to przemyśl to zanim następnym razem coś napiszesz.

wpDiscuz