Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pracownicy GUS z wizytą w klasie biznes Gimnazjum nr 2 w Mławie


DSC_0163mDnia 23 lutego odwiedzili naszą szkołę pracownicy GUS. W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczniowie klas II, a szczególnie zaangażowani byli uczniowie klasy biznes.


Celem lekcji zatytułowanej Podstawowe pojęcia demograficzne na przykładzie województwa mazowieckiego i Warszawy było przedstawienie zagadnień związanych z pracą w resorcie statystyki publicznej, w tym z prowadzeniem badań statystycznych oraz udostępnianiem i wykorzystaniem wyników badań. Uczniowie rozwiązywali również zadania, podczas których niezbędna była praca z rocznikami statystycznymi.

Klasa biznes w ramach swoich zajęć pozalekcyjnych również uczestniczy w warsztatach o tematyce demograficznej oraz biznesowej.

DSC_0168m DSC_0167m DSC_0165m DSC_0164m

Źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x