Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Doc.dr Leszek Zygner jednogłośnie wybrany Rektorem PWSZ w Ciechanowie


rektor_1Wczoraj, 24 lutego br. doc. dr Leszek Zygner w tajnym głosowaniu kolegium elektorów uczelni został wybrany Rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie na kolejną, czteroletnią kadencję.

Sprzedam Piec


Obecny Rektor PWSZ był jedynym zgłoszonym kandydatem. Kolegium elektorów uczelni składające się z przedstawicieli pracowników naukowych, administracyjnych oraz studentów jednogłośnie wybrało doc. dr Leszka Zygnera rektorem na kolejną kadencję.

Leszek Zygner urodzony w 1967 roku w Mławie to znany historyk, autor wielu książek i publikacji. W kręgu jego zainteresowań badawczych pozostaje tematyka związana z historią Kościoła i religii w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej szczególnie w okresie średniowiecza i czasów najnowszych, historia Mazowsza i dzieje życia religijnego na tym obszarze, dzieje Mławy i Ziemi Zawkrzeńskiej, historia społeczna średniowiecza oraz historia kultury średniowiecznej, dzieje mediewistyki polskiej XIX i XX wieku, dzieje doktryny chrześcijańskiej oraz teologia rzeczywistości ziemskich.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
5 lata temu

Gratulacje…
ale konkurencji nie było, żaden wyczyn.

M.
M.
5 lata temu
Reply to  Czytelnik

Ktos tu chyba nie zna regulaminow :/ Ale mądrzyc siebjest fajnie nie?

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu

Gratulacje dla Pana Rektora.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x