Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

LG zatrzymało Dzików, pierwsza liga odpoczywała


Pierwszej porażki w tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu doznały Dziki. Przegrana z LG nie zepchnęła ich z pozycji lidera drugiej ligi. Jednak w kolejnych meczach nie mogą sobie pozwolić na żadne potknięcie.

Dziki to niezwykle skuteczna ekipa, w siedmiu wcześniejszych pojedynkach zdobyli aż 37 goli. O ten imponujący bilans postarało się kilku zawodników, ale na pierwszy plan wysunął się dorobek dwóch z nich. Bartosz Tyszka trafił do bramki rywali w tym sezonie już szesnastokrotnie, z kolei Mateusz Sokół siedmiokrotnie.

Obaj zawodnicy w konfrontacji z LG nie trafili jednak do siatki. Sytuacji podbramkowych nie brakowało, ale bramkarz LG Sylwester Błądek nie dał się pokonać. Ułatwiło to grę jego kolegom z pola, a szczególnie Przemysławowi Gralewiczowi. Ten zdobył dwa gole, prowadząc zespół do niezwykle ważnego zwycięstwa.

W pozostałych pojedynkach drugiego szczebla też nie brakowało snajperskich popisów. Krzysztof Dąbrowski zaliczył dwa gole, a jego Netter pokonał Mar Trans-Service. Natomiast hattrick Łukasza Cieślińskiego pozwolił Ssang Geum pokonać mławską Spartę.

Pierwsza liga nie grała, spotkania FC Warszawska – Oldboy i Fantazja – Joker zostały przełożone na inny termin.

Dziewiąta seria spotkań zostanie rozegrana w czwartek 25 lutego. Dojdzie wówczas do pojedynków: Oldboy – Marco, Joker – FC Warszawska, LG – Netter, Dziki – Ssang Geum, Mar-Trans Service – Sparta, Fantazja – pauza.

I liga
VIII kolejka: FC Warszawska – Oldboy – przełożony, Fantazja – Joker – przełożony, Marco – pauza

1

Najlepsi strzelcy: 8 – Jarosław Krystkiewicz (Joker), Andrzej Karpiński (Oldboy), 5 – Dawid Barciński (Joker), Krzysztof Stępka, Arkadiusz Brzyski (Marco), Maciej Jeziorski (Fantazja)

II liga
VIII kolejka: Dziki – LG 0:2 (Prz. Gralewicz 2), Netter – Mar-Trans Service 4:1 (P. Łukasik, K. Dąbrowski 2, R. Gadomski – B. Kisiel), Ssang Geum – Sparta 5:1 (Ł. Ćwikliński 3, W. Szydłowski 2 – D. Kozłowski)

3

Najlepsi strzelcy: 16 – Bartosz Tyszka (Dziki), 13 – Mateusz Chiliński (Sparta), 10 – Bartosz Kisiel (Mar-Trans Service), 9 –Krzysztof Dąbrowski (Netter)

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500