Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Weekend na drogach powiatu – 9 kolizji i nietrzeźwy kierujący.


policja-sliderWeekend na drogach powiatu mławskiego to 9 kolizji drogowych,  349  kontroli stanu trzeźwości kierujących, zatrzymany nietrzeźwy za kierownicą oraz ponad 60 mandatów, w tym także za wykroczenia popełniane przez pieszych i kierujących względem pieszych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zgodnie z zapowiedziami mławscy policjanci kontynuowali wzmożone kontrole na drogach całego powiatu. Sprawdzili stan trzeźwości 349 kierujących, zwracali także szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych. W ciągu weekendu, policjanci ujawnili 9 wykroczeń drogowych, polegających na niewłaściwym zachowaniu kierujących względem pieszych oraz 9 wykroczeń popełnionych przez pieszych.

W poniedziałek, 22 lutego br., o godz. 3:40 na ul. Wymyślin w Mławie, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki VW Bora. Kierowca, 45- letni Marek K., mieszkaniec  pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Nietrzeźwy kierujący stracił prawa jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W ciągu weekendu na drogach powiatu mławskiego doszło do 9 kolizji drogowych. Najczęstszą przyczyną zdarzeń było – nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, niezachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego oraz zderzenie ze zwierzęciem na drodze.

Policja apeluje o ostrożność oraz zdjęcie nogi z gazu na odcinkach dróg, gdzie mogą pojawić się dzikie zwierzęta.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500