Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pierwszy projekt gimnazjalny w Akademickim Centrum Kształcenia w Mławie


078Gimnazjaliści z Akademickiego Centrum Kształcenia przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Mławie przygotowali pierwszy w historii szkoły projekt gimnazjalny. Jego tematyka związana jest historią Mławy.

KSP Mława nabór

Dzięki pracy nad projektem gimnazjaliści poznali dokładniej historię miasta. Młodzież pracowała pod kierunkiem Pani Izabeli Porzezińskiej, Anny Tupacz, Magdaleny Szumkowskiej oraz Pana Adama Olkowskiego. Wykonawcy projektu to Monika Majran (zdjęcia zabytków), Sylwia Piotrowska i Kamila Kłobucka (mapka Mławy), Jakub Tomkielski, Sylwia Piotrowska, Marta Kołakowska (montaż prezentacji).

W piątek 19 lutego br., w sali ACK projekt zaprezentowali Jakub Tomkielski oraz Kamila Kłobucka. Była prezentacja multimedialna, wystawa fotografii dawnej Mławy i quiz z historii Mławy. Uczniowie przedstawili owoce swojej pracy przed dyrekcją, nauczycielami, opiekunami projektu oraz swoimi kolegami. Dyrektor ACK Iwona Godlewska pogratulowała wykonawcom i ich opiekunom i jak powiedziała wzbogaciła swoją wiedzę o historii Mławy. Miłym podsumowaniem projektu była dyskusja przy ciastkach i herbacie.

RK

Zdjęcia: Codziennik mławski

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz