Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Pierwszy projekt gimnazjalny w Akademickim Centrum Kształcenia w Mławie


078Gimnazjaliści z Akademickiego Centrum Kształcenia przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Mławie przygotowali pierwszy w historii szkoły projekt gimnazjalny. Jego tematyka związana jest historią Mławy.

Słoneczne ogrody Mława

Dzięki pracy nad projektem gimnazjaliści poznali dokładniej historię miasta. Młodzież pracowała pod kierunkiem Pani Izabeli Porzezińskiej, Anny Tupacz, Magdaleny Szumkowskiej oraz Pana Adama Olkowskiego. Wykonawcy projektu to Monika Majran (zdjęcia zabytków), Sylwia Piotrowska i Kamila Kłobucka (mapka Mławy), Jakub Tomkielski, Sylwia Piotrowska, Marta Kołakowska (montaż prezentacji).

W piątek 19 lutego br., w sali ACK projekt zaprezentowali Jakub Tomkielski oraz Kamila Kłobucka. Była prezentacja multimedialna, wystawa fotografii dawnej Mławy i quiz z historii Mławy. Uczniowie przedstawili owoce swojej pracy przed dyrekcją, nauczycielami, opiekunami projektu oraz swoimi kolegami. Dyrektor ACK Iwona Godlewska pogratulowała wykonawcom i ich opiekunom i jak powiedziała wzbogaciła swoją wiedzę o historii Mławy. Miłym podsumowaniem projektu była dyskusja przy ciastkach i herbacie.

RK

Zdjęcia: Codziennik mławski

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500