Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Janusz Prusinowski ma swój program w TVP 2


131ef55d1d948725b7edf5db6558d5f0Od 5 marca Janusz Prusinowski – muzyk, aranżer i kompozytor, Mławianin i Przewodniczący Rady Kultury Miasta Mława, będzie miał swój program w TVP 2.

KSP Mława nabór

„W tętniącym tradycyjnymi rytmami, pulsującym śpiewem i tańcem programie DZIKA MUZYKA, Janusz Prusinowski wyruszy na spotkanie z wiejskimi mistrzami, stając się dociekliwymi eksploratorami kultury ludowej w jej najprzeróżniejszych, nieoczywistych wcieleniach.” – zachęca na Facebooku telewizyjny magazyn kulturalny WOK – Wszystko o kulturze.

Pierwsza odsłona programu 5 marca br. Następne odcinki w każdą sobotę w TVP 2 o 11:20.

Zapowiedź cyklu:

Dzika muzykaW tętniącym tradycyjnymi rytmami, pulsującym śpiewem i tańcem programie DZIKA MUZYKA, Janusz Prusinowski wyruszy na spotkanie z wiejskimi mistrzami, stając się dociekliwymi eksploratorami kultury ludowej w jej najprzeróżniejszych, nieoczywistych wcieleniach. Oglądajcie od 5 marca, w każdą sobotę, w TVP2.

Posted by WOK – Wszystko o Kulturze on 17 luty 2016

 

Źródło: Magdalena Grzywacz/ Rzecznik Prasowa UMM

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Janusz Prusinowski ma swój program w TVP 2"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kolo
Gość

Gratuluje Panie Januszu.
Troche kultury w tym kraju sie przyda 🙂

wpDiscuz