Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs dla dzieci promujący Światowy Dzień Wody


wodkan-konkursZakład Wodociągów,  Kanalizacji i Oczyszczania Ścieków „Wod-Kan” sp. z o.o. w Mławie,  zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci. Celem konkursu jest promocja Światowego Dnia Wody.


Konkurs polega na zaprojektowaniu  i wykonaniu rysunku lub plakatu promującego wodę jako nieodłączny składnik ludzkiego życia. Prace konkursowe powinny być w formacie A4, wykonywane dowolną techniką (akwarela, plakatówka, wycinanka, kredki, techniki mieszane itp.).

Uczestnikiem konkursu może zostać dziecko w wieku do 10 lat, mieszkające w Mławie. Komisja konkursowa powołana przez Organizatora wskaże zwycięzców konkursu zajmujących I, II, i III miejsce, za które Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody rzeczowe:

I miejsce – tablet edukacyjny

II miejsce – klocki LEGO

III Miejsce – puzzle

Na wszystkie dzieci biorące udział w konkursie będą czekały dyplomy i nagrody pocieszenia.

Prace można przesyłać lub dostarczyć indywidualnie na adres Organizatora w terminie do dnia 08. 03. 2016 do godz. 14.00 Szczegółowy regulamin zamieszczony jest na stronie internetowej organizatora www.wod-kan-mlawa.com.pl

Źródło: „Wod-kan” Mława

Oprac. NM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x