Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Zbiórka na zlocie. Pomoc dla Gabrysia


na-puszkiW sobotę, 20 lutego na V Zlocie Foczek i Morsów będzie zorganizowana zbiórka pieniędzy na rzecz Wychowanka Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie, Gabrysia Rychcika.

Słoneczne ogrody Mława

Chłopiec od urodzenia choruje na chorobę Hirschprunga, przeszedł już kilka operacji, po których jest żywiony pozajelitowo. Szansą dla niego na normalne funkcjonowanie jest przeszczep jelit możliwy do przeprowadzenia w USA. Szacunkowy koszt operacji wynosi 2 miliony dolarów. W przedszkolu, od dwóch lat funkcjonuje Komitet Akcji POMOC DLA GABRYSIA, który we współpracy z Rodzicami oraz zaprzyjaźnionymi organizacjami, klubami sportowymi, szkołami organizuje zbiórki pieniędzy na ten cel.

Serdecznie zapraszamy na V Zlot Foczek i Morsów, liczymy na Waszą pomoc i hojność.

Więcej o Gabrysiu:

Źródło: Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Iceman

Będę

Iceman

Będę…

Sylwia

Czy Gabrys ma utworzone konto na siepomaga.pl?

nn

Z tego co wiem to raczej nie ma