Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przed nami XIV Gala Sportu


sportowiec-roku-galaW sali kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie 22 lutego o godz. 18:00 odbędzie się Gala Sportu podsumowującą Plebiscyt na Sportowca, Trenera, Drużynę 2015 Roku.

Sprzedam Piec


Plebiscyt jest przeprowadzony po raz czternasty, pierwsza edycja miała miejsce w 2002 roku. Jego celem jest wyłonienie najlepszego Sportowca, Trenera, Drużyny poprzedniego roku.  Zwycięzcy zostali wyłonieni przez kibiców za pomocą głosowania on-line na stronie internetowej www.mlawa.pl i w niezależnym głosowaniu dziennikarzy oraz członków Rady Sportu Miasta Mława.

Konkurs był przeprowadzany w pięciu kategoriach:

  • Dzieci i  Młodzicy
  • Juniorzy Młodsi i Juniorzy
  • Senior i Weteran
  • Trener Roku
  • Drużyna Roku

Wręczone zostaną także nagrody w kategoriach:

  • „Sportowa impreza 2015 roku”
  • „Pasjonat Sportu” oraz „Mecenas Sportu”

Podczas Gali będzie można obejrzeć pokazy sztuk walki – judo, kick-boxingu, taekwon-do, aikido i jiu jitsu brazylijskiego przygotowane przez członków Mławskiego Centrum Sztuk Walki. Wystąpią tancerze z Klubu Sportowego Mławskie Centrum Tańca oraz tancerze z formacji DUO FOCUS.

Źródło: UM Mława

Oprac. NM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x