Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Inauguracja XXII Mławskiego Festiwalu Muzyki Akordeonowej


sliderSpośród rekordowej w tym roku liczby 100 solistów i niemal 30 zespołów i orkiestr jury wyłoni laureatów tegorocznego festiwalu.

Wilhelm Taraszkiewicz dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. W Mławie powitał jury oraz uczestników jednej z największych imprez akordeonowych w kraju.
– W tym roku ilość uczestników jest największa w historii dotychczasowych mławskich festiwali. Wszystkim życzę udanych prezentacji artystycznych i zadowolenia z pobytu w Mławie – witał gości dyrektor Taraszkiewicz.

Festiwal odbywa się w dniach 18 – 20 lutego br. i zakończy koncertem laureatów.
Przesłuchania uczestników rozpoczęły się już w dniu dzisiejszym ( 18 luty) i trwać będą jutro i w sobotę do południa. Przesłuchania są dostępne również dla publiczności.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments