Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

V Zlot Foczek i Morsów


opkaGOKiS w Iłowie oraz Grupa Opoka zapraszają na V Zlot Foczek i Morsów, który odbędzie się w sobotę 20 lutego nad Zalewem Ruda.

Oprócz bicia V Rekordu organizatorzy zaplanowali wspaniałą zabawę i wiele atrakcji. Odbędzie się m.in. parada Foczek i Morsów, pasowanie na „Człowieka lodu”, pokaz sztucznych ogni. Zziębniętych rozgrzeje się gorąca grochówka,  zimowe grillowanie i ognisko z poczęstunkiem. Impreza rozpocznie się o godz. 17.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Iceman
Gość
Iceman

Tym razem wchodzę 🙂