Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Spróbujmy jeszcze raz” w Mławie. Aplauz na stojąco


sliderW poniedziałek, 15 lutego br. na deskach mławskiego MDK, w sali Kina Kosmos w Mławie, został zaprezentowany spektakl „Spróbujmy jeszcze raz”.

Słoneczne ogrody Mława

Licznie zgromadzeni w sali kinowej widzowie obejrzeli spektakl komediowy Murraya F. Schisgala „Spróbujmy jeszcze raz”. Publiczność podziwiała świetną grę aktorską Lucyny Malec i Marka Siudyma. Aktorom towarzyszył płynący z głośników głos Jana Kobuszewskiego. Komedia obfitowała w śmieszne sytuacje i dialogi jednocześnie poruszając trudne tematy. Aktorzy świetnie kreowali zróżnicowane i bardzo realne postaci, znakomicie przechodzili z jednej roli w drugą. Widzowie reagowali bardzo żywiołowo, czasami śmiejąc się do łez. Mławska publiczność doceniła wspaniałą grę aktorską, nagradzając wykonawców owacjami na stojąco.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500