Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Żurominek. Wypadek na drodze krajowej nr 7. Policja ustala przyczyny zdarzenia.


wypadek 1Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 13 lutego o godz. 21.38 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Żurominek. W wypadku ranni zostali kierujący pojazdami 48-letni mieszkaniec Warszawy i 21-letni mieszkaniec pow. mławskiego.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na łuku drogi krajowej nr 7 doszło do czołowego zderzenia pojazdu marki Opel Corsa jadącego z kierunku Warszawy w kierunku Gdańska z pojazdem Fiat Panda kierowanego przez mieszkańca pow. mławskiego w kierunku Warszawy. Kierujący w/w pojazdami zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Trwają czynności policji.

 

wypadek 2 wypadek 3

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

sierż. szt. Aneta Prusik

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Żurominek. Wypadek na drodze krajowej nr 7. Policja ustala przyczyny zdarzenia."

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
???
Gość

K7? Ciekawa nowa droga krajowa

wpDiscuz