Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Żurominek. Wypadek na drodze krajowej nr 7. Policja ustala przyczyny zdarzenia.


wypadek 1Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 13 lutego o godz. 21.38 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Żurominek. W wypadku ranni zostali kierujący pojazdami 48-letni mieszkaniec Warszawy i 21-letni mieszkaniec pow. mławskiego.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na łuku drogi krajowej nr 7 doszło do czołowego zderzenia pojazdu marki Opel Corsa jadącego z kierunku Warszawy w kierunku Gdańska z pojazdem Fiat Panda kierowanego przez mieszkańca pow. mławskiego w kierunku Warszawy. Kierujący w/w pojazdami zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Trwają czynności policji.

 

wypadek 2 wypadek 3

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

sierż. szt. Aneta Prusik

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
???

K7? Ciekawa nowa droga krajowa