Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Łomia. Samochód osobowy uderzył w drzewo


sliderAuto osobowe marki Volkswagen Golf wypadło z drogi i uderzyło w drzewo rosnące na poboczu. Droga Łomia – Turza Mała jest czasowo nieprzejezdna.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 14:14. W miejscowości Łomia auto Volkswagen Golf uderzyło w przydrożne drzewo. Na miejscu zdarzenia działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława, oraz zastęp OSP Turza Mała. Osobę kierującą w stanie ciężkim do mławskiego szpitala zabrał zespół ratownictwa medycznego. Strażacy przygotowani osobę poszkodowaną do transportu, oraz zabezpieczali miejsce zdarzenia. Okoliczności wypadku ustala policja – informuje rzecznik prasowy PSP Mława Marek Augustynowicz.

Aktualizacja: 16:50

– W wypadku został ranny  21-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. W poważnym stanie został przetransportowany  śmigłowcem do szpitala w Płocku. Nie ma już utrudnień w ruchu – informuje rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

1500
stas

W mławie stacjonują dwa zespoły pogotowia trzeci w strzegowie, mogły być akurat zajęta i stąd ten czas… Straż za to była napewno szybciej i oni udzielili pomocy…

Wars

Trochę zbyt szybki masz zegarek, po 30 minutach nie wiem czy ktokolwiek byłby w stanie mu pomóc.

krisu

karetka do takiego wypadku pol godz jechała……

a

pewny jesteś ???????????????… nie obrażaj ludzi,którzy temu człowiekowi pomogli … bo nie zrobiłeś tego Ty

krisu

gdybym obrazal bym inaczej pisal….. tylko pisze prawde …. napewno pomogli nie powiem ze nie… chodzi o fakt ile czasu karetka jedzie 3 km….

a

proponuję sprawdzić – w danych rejestrowanych (wszystko to można sprawdzić), a potem pisać głupoty, bo nie było to pół godziny

krisu

nie obrazam ludzi ktorzy pomogli … tylko stwierdzam fakt ze karetka pol godz jechala 3 km…….