Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Łomia. Samochód osobowy uderzył w drzewo


sliderAuto osobowe marki Volkswagen Golf wypadło z drogi i uderzyło w drzewo rosnące na poboczu. Droga Łomia – Turza Mała jest czasowo nieprzejezdna.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 14:14. W miejscowości Łomia auto Volkswagen Golf uderzyło w przydrożne drzewo. Na miejscu zdarzenia działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława, oraz zastęp OSP Turza Mała. Osobę kierującą w stanie ciężkim do mławskiego szpitala zabrał zespół ratownictwa medycznego. Strażacy przygotowani osobę poszkodowaną do transportu, oraz zabezpieczali miejsce zdarzenia. Okoliczności wypadku ustala policja – informuje rzecznik prasowy PSP Mława Marek Augustynowicz.

Aktualizacja: 16:50

– W wypadku został ranny  21-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. W poważnym stanie został przetransportowany  śmigłowcem do szpitala w Płocku. Nie ma już utrudnień w ruchu – informuje rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
stas
Gość
stas

W mławie stacjonują dwa zespoły pogotowia trzeci w strzegowie, mogły być akurat zajęta i stąd ten czas… Straż za to była napewno szybciej i oni udzielili pomocy…

Wars
Gość
Wars

Trochę zbyt szybki masz zegarek, po 30 minutach nie wiem czy ktokolwiek byłby w stanie mu pomóc.

krisu
Gość
krisu

karetka do takiego wypadku pol godz jechała……

a
Gość
a

pewny jesteś ???????????????… nie obrażaj ludzi,którzy temu człowiekowi pomogli … bo nie zrobiłeś tego Ty

krisu
Gość
krisu

gdybym obrazal bym inaczej pisal….. tylko pisze prawde …. napewno pomogli nie powiem ze nie… chodzi o fakt ile czasu karetka jedzie 3 km….

a
Gość
a

proponuję sprawdzić – w danych rejestrowanych (wszystko to można sprawdzić), a potem pisać głupoty, bo nie było to pół godziny

krisu
Gość
krisu

nie obrazam ludzi ktorzy pomogli … tylko stwierdzam fakt ze karetka pol godz jechala 3 km…….