Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Walentynki w bibliotece


sliderW czwartek 11 lutego br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie odbyło się spotkanie walentynkowe. Na sympatyków biblioteki czekała w tym dniu świątecznie udekorowana sala, specjalni goście oraz słodki poczęstunek.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Miłość jest ulubionym tematem pisarzy, poetów, muzyków. I właśnie miłość była tematem przewodnim spotkania.

Wszystkich przybyłych na spotkanie serdecznie przywitała i wprowadziła w walentynkowy nastrój dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie Maria Świtoń. O wielkiej miłości w literaturze, filmie i muzyce barwnie opowiedziały panie z biblioteki.

Uczestnicy spotkania wysłuchali montażu poetyckiego w wykonaniu Sylwii Wiśniewskiej – uczennicy Zespołu Szkół nr 4 w Mławie oraz Kamila Jurkiewicza- studenta UMW w Olsztynie.

Całość uświetnił koncert gitarowy Mateusza Hryciuka – ucznia Zespołu Szkół nr 1 w Mławie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie w klasie gitary klasycznej. Spotkanie należało do udanych a czas szybko mijał przy wspólnej rozmowie „przy herbacie” i słodkich łakociach.

HK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
...

Gratuluję Paniom z Biblioteki pasji i dobrego smaku w stwarzaniu miłej, ciepłej atmosfery. To jest jedyny ośrodek kulturalny prężnie działający. MDK działa tylko zrywami. Większe imprezy w mieście organizowane są przez firmy zewnętrzne, a Biblioteka cały czas działa i coś organizuje. MDK jak organizuje jakieś spotkania nie ma na nich tego klimatu, atmosfery…
Można by zrobić jakiś wywiad z Paniami z Biblioteki…