Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Walentynki w bibliotece


sliderW czwartek 11 lutego br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie odbyło się spotkanie walentynkowe. Na sympatyków biblioteki czekała w tym dniu świątecznie udekorowana sala, specjalni goście oraz słodki poczęstunek.

Słoneczne ogrody Mława

Miłość jest ulubionym tematem pisarzy, poetów, muzyków. I właśnie miłość była tematem przewodnim spotkania.

Wszystkich przybyłych na spotkanie serdecznie przywitała i wprowadziła w walentynkowy nastrój dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie Maria Świtoń. O wielkiej miłości w literaturze, filmie i muzyce barwnie opowiedziały panie z biblioteki.

Uczestnicy spotkania wysłuchali montażu poetyckiego w wykonaniu Sylwii Wiśniewskiej – uczennicy Zespołu Szkół nr 4 w Mławie oraz Kamila Jurkiewicza- studenta UMW w Olsztynie.

Całość uświetnił koncert gitarowy Mateusza Hryciuka – ucznia Zespołu Szkół nr 1 w Mławie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie w klasie gitary klasycznej. Spotkanie należało do udanych a czas szybko mijał przy wspólnej rozmowie „przy herbacie” i słodkich łakociach.

HK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
...

Gratuluję Paniom z Biblioteki pasji i dobrego smaku w stwarzaniu miłej, ciepłej atmosfery. To jest jedyny ośrodek kulturalny prężnie działający. MDK działa tylko zrywami. Większe imprezy w mieście organizowane są przez firmy zewnętrzne, a Biblioteka cały czas działa i coś organizuje. MDK jak organizuje jakieś spotkania nie ma na nich tego klimatu, atmosfery…
Można by zrobić jakiś wywiad z Paniami z Biblioteki…