Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Walentynki w bibliotece


sliderW czwartek 11 lutego br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie odbyło się spotkanie walentynkowe. Na sympatyków biblioteki czekała w tym dniu świątecznie udekorowana sala, specjalni goście oraz słodki poczęstunek.

KSP Mława nabór

Miłość jest ulubionym tematem pisarzy, poetów, muzyków. I właśnie miłość była tematem przewodnim spotkania.

Wszystkich przybyłych na spotkanie serdecznie przywitała i wprowadziła w walentynkowy nastrój dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie Maria Świtoń. O wielkiej miłości w literaturze, filmie i muzyce barwnie opowiedziały panie z biblioteki.

Uczestnicy spotkania wysłuchali montażu poetyckiego w wykonaniu Sylwii Wiśniewskiej – uczennicy Zespołu Szkół nr 4 w Mławie oraz Kamila Jurkiewicza- studenta UMW w Olsztynie.

Całość uświetnił koncert gitarowy Mateusza Hryciuka – ucznia Zespołu Szkół nr 1 w Mławie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie w klasie gitary klasycznej. Spotkanie należało do udanych a czas szybko mijał przy wspólnej rozmowie „przy herbacie” i słodkich łakociach.

HK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Walentynki w bibliotece"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

Gratuluję Paniom z Biblioteki pasji i dobrego smaku w stwarzaniu miłej, ciepłej atmosfery. To jest jedyny ośrodek kulturalny prężnie działający. MDK działa tylko zrywami. Większe imprezy w mieście organizowane są przez firmy zewnętrzne, a Biblioteka cały czas działa i coś organizuje. MDK jak organizuje jakieś spotkania nie ma na nich tego klimatu, atmosfery…
Można by zrobić jakiś wywiad z Paniami z Biblioteki…

wpDiscuz