Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Darmowa nauka pływania cieszyła się największym powodzeniem


sliderNa tegoroczne ferie zimowe Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaoferował dzieciom i młodzieży możliwość spędzania czasu wolnego w sposób aktywny.

KSP Mława nabór

– Największym zainteresowaniem cieszyły się nieodpłatne lekcje pływania, prowadzone przez naszych ratowników. Nie prowadziliśmy zapisów, ale i tak uczestniczyła w nich stała ponad dwudziestoosobowa grupa dzieci. Jeżeli ktoś pływania uczył się od początku, to mógł przychodząc codziennie, poćwiczyć w sumie 10 godzin. Dla niektórych to trochę za mało, żeby dobrze pływać, ale część dzieci szybko przeszła do grupy zaawansowanej. Oprócz pływania odbywały się turnieje piłki nożnej dzikich drużyn, dzieci przychodziły też pograć w tenisa stołowego. Wszystkie zajęcia odbywały się bezpłatnie. Uczestnicy konkursów i turniejów nagradzani byli słodyczami – podsumowuje ferie Piotr Jankowski dyrektor MOSiR.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Darmowa nauka pływania cieszyła się największym powodzeniem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
laurenty
Gość

Kiedyś jeździłam jako opiekunka z dziećmi na basen. Pamiętam, że ten Pan, który jest na zdjęciu był bardzo dla dzieci niemiły. Nikt nie chciał być w jego grupie.

em
Gość

super zajęcia!

wpDiscuz