Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Wypadek na ul.Gdyńskiej – są wstępne ustalenia policji


wypadek-gdynskaTrwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, w którym ucierpiało 6 osób, w tym 2,5 roczne dziecko. Do zdarzenia doszło wczoraj, 10 lutego o godz. 13:50 na ul. Gdyńskiej w Mławie, w pobliżu zjazdu z wiaduktu.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem  marki Mercedes, 55- letni mieszkaniec pow. działdowskiego, w trakcie manewru skrętu w lewo z drogi podporządkowanej w ul. Gdyńską, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu seatowi. Kierowca seata altea, 20- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jechał w kierunku centrum Mławy. W wyniku wypadku rannych zostało 6 osób, w tym  2,5 roczna dziewczynka, która wraz z matką podróżowała samochodem marki mercedes. Dziecko z matką zostało przewiezione do szpitala w Ciechanowie. Dziewczynka z obrażeniami głowy przebywa na obserwacji. Kobieta doznała powierzchownych obrażeń ciała. Pozostali, ranni uczestnicy zdarzenia drogowego zostali zwolnienie do domu po udzieleniu  im pomocy medycznej. Kierowcy z obu pojazdów byli trzeźwi.

Policja apeluje o ostrożność – panujące warunki atmosferyczne tj. opady  marznącego deszczu ze śniegiem, duże zachmurzenie, mgła,  nie tylko utrudniają ruch i widoczność na drodze  ale także pogarszają koncentrację kierowców. Odczuwamy zmęczenie, znużenie i senność. W takich warunkach łatwo o chwilowy brak uwagi. Ta chwila za kierownicą może niestety doprowadzić do  groźnego zdarzenia drogowego.   Warto zatem zachować szczególną ostrożność.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mława. Wypadek na ul.Gdyńskiej – są wstępne ustalenia policji"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
koko
Gość

Trochę nie ścisłe informacje. Wczoraj Codziennik mławski podawał godzinę wypadku 13.39, poszkodowani przewiezieni zostali do szpitali w Działdowie i w Mławie i jeden z samochodów to Seat Althea. Dziś że godzina wypadku to 13.50, 2 poszkodowanych przewieziono do szpitala w Ciechanowie a auto to Seat Albea. Ciekawe czy opisane kierunki jazdy samochodów są prawidłowe bo jakoś dziwnie to wygląda.

wpDiscuz