Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrzostwa Polski o krok. Ostatni sprawdzian


12669487_992369237517731_1101843732852468098_nJuż w piątek 12 lutego rozpoczną się w Spale halowe mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych. Organizatorzy rozdają kilkadziesiąt kompletów medali. Mamy nadzieję, że niektóre z nich zawisną na szyjach reprezentantów mławskiego Zawkrza.

 

Za podopiecznymi Waldemara Łaszczycha ostatni sprawdzian przed najważniejszą imprezą pierwszej części sezonu. W Spale pojawiło się czworo naszych reprezentantów. Olga Pietrzak walczyła w dwóch konkurencjach. Lepiej spisała się na najkrótszym sprinterskim dystansie.

W eliminacjach przebiegła odcinek o długości 60 metrów w czasie 7.82 (najlepszy wynik sezonu mławianki). To pozwoliło jej awansować do finału z piątym rezultatem. Niestety decydujący wyścig potoczył się dla niej fatalnie. Wraz z dwiema innymi biegaczkami została zdyskwalifikowana.Natomiast 200 metrów przebiegła w czasie 25.67. To wystarczyło do zajęcia dwunastego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Jedenasty w konkursie trójskoku po skoku na odległości 12.02 m był Dominik Breński. Dwaj pozostali nasi zawodnicy wystąpili w konkurencjach biegowych. Dwudziesty szósty w generalnym zestawieniu biegu na 1000 metrów został sklasyfikowany Kacper Nowiński (2.52.70). Z kolei Marcin Rychcik zajął jedenaste miejsce na 400 metrów (51.20). Obaj poprawili swoje rekordy życiowe.
Na mistrzostwach Zawkrze będą reprezentować Olga Pietrzak, Dominik Breński oraz nieobecny podczas generalnego sprawdzianu Przemysław Obłąkowski.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments