Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ciekawe ferie z MDK


sliderZimowe ferie dla dzieci i młodzieży szkolnej zbliżają się ku końcowi. Mławskie placówki kulturalne i sportowe zaoferowały w tym roku możliwość rozwijania swoich zainteresowań i spędzania czasu wolnego w sposób kreatywny i interesujący.


W Miejskim Domu Kultury dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne pod opieką Anny Baran i Hanny Mateckiej. Nie mniej popularne były zajęcia taneczne poprowadzone przez Annę Chocholską i Maję Rakowską.

– Ferie w MDK uważam za bardzo udane. Na zajęcia prowadziliśmy zapisy telefoniczne, zapisało się 90 dzieci. Zapisywaliśmy dzieci nie tylko z naszego miasta, ale również z innych miejscowości, spędzające ferie u dziadków mieszkających w Mławie. Zajęcia prowadzone były w czterech grupach. Zainteresowaniem cieszyły się też seanse filmowe dla najmłodszych, wyświetlane na dwóch seansach dziennie, obejrzało je około 100 dzieci – opowiada Katarzyna Kaszuba dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
SUPER DAD
SUPER DAD
6 lata temu

Bardzo fajne zajęcia i super pomysł. Naprawdę widać było że prowadzącym zajęcia się chce, a nie odbębniają kolejne godziny.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x