Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Poważny wypadek na ulicy Gdyńskiej


sliderSześć osób trafiło do szpitala w Mławie i Działdowie na skutek zderzenia dwóch aut osobowych na ulicy Gdyńskiej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 13:39. Na ulicy Gdyńskiej doszło do zderzenia samochodów osobowych Mercedes i Seat Althea. Sześć osób zostało poszkodowanych, jedna osoba trafiła do szpitala w Działdowie, pozostałe do szpitala w Mławie. Na miejscu interweniowały 3 zastępy straży pożarnej. Działania ratownicze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu z drogi rozlanych płynów eksploatacyjnych pojazdów. Przyczyny zdarzenia ustala policja – informuje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

(JK)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500