Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławskie biuro powiatowe ARiMR bez kierownika


KSP Mława nabór

Wśród odwołanych 230 kierowników Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa znalazł się również Witold Bagiński – kierownik mławskiego biura ARiMR.

Kierownicy Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zatrudniani są na podstawie powołania, co – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa – oznacza, że w każdym momencie mogą zostać powołani i odwołani z zajmowanego stanowiska.

Na chwilę obecną odwołanych zostało 230 kierowników Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. 74 – na skutek usprawiedliwionej nieobecności – otrzyma decyzje drogą pocztową. Ich następcy będą powołani w najbliższym czasie.
Pracownicy Agencji nie są urzędnikami służby cywilnej w rozumieniu ustawy o służbie cywilnej. Wszelkie decyzje personalne podejmowane są na podstawie Kodeksu pracy.
Wszelkie zmiany kadrowe nie stanowią zagrożenia dla statutowych zadań ARiMR, za realizację których odpowiada Prezes Agencji – informuje Agnieszka Szymańska rzecznik w Departamencie Komunikacji Społecznej ARiMR

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Mławskie biuro powiatowe ARiMR bez kierownika"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ozymandiasz
Gość

W ciekawym kraju przychodzi nam żyć. 30% kierowników wielce ważnej instytucji nie było akurat w miejscu pracy gdy przyszło do ich odwołania. Oczywiście wszyscy mają „usprawiedliwione” nieobecności. Taki zbieg okoliczności. Grypa panuje. Grypa odwoławcza. Pewnie listy też wszyscy odbiorą ostatniego dnia. Chorowitki.

As
Gość

Czyżby ktoś zaczął robić porządek z firmą Posady Swoim Ludziom ? Powszechnie bowiem wiadomo że specjaliści z PSL znają się na wszystkim, a najlepiej na administracji

...
Gość

Ano…
🙂

wpDiscuz