Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Mławskie biuro powiatowe ARiMR bez kierownika


Słoneczne ogrody Mława

Wśród odwołanych 230 kierowników Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa znalazł się również Witold Bagiński – kierownik mławskiego biura ARiMR.

Kierownicy Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zatrudniani są na podstawie powołania, co – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa – oznacza, że w każdym momencie mogą zostać powołani i odwołani z zajmowanego stanowiska.

Na chwilę obecną odwołanych zostało 230 kierowników Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. 74 – na skutek usprawiedliwionej nieobecności – otrzyma decyzje drogą pocztową. Ich następcy będą powołani w najbliższym czasie.
Pracownicy Agencji nie są urzędnikami służby cywilnej w rozumieniu ustawy o służbie cywilnej. Wszelkie decyzje personalne podejmowane są na podstawie Kodeksu pracy.
Wszelkie zmiany kadrowe nie stanowią zagrożenia dla statutowych zadań ARiMR, za realizację których odpowiada Prezes Agencji – informuje Agnieszka Szymańska rzecznik w Departamencie Komunikacji Społecznej ARiMR

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Ozymandiasz

W ciekawym kraju przychodzi nam żyć. 30% kierowników wielce ważnej instytucji nie było akurat w miejscu pracy gdy przyszło do ich odwołania. Oczywiście wszyscy mają „usprawiedliwione” nieobecności. Taki zbieg okoliczności. Grypa panuje. Grypa odwoławcza. Pewnie listy też wszyscy odbiorą ostatniego dnia. Chorowitki.

As

Czyżby ktoś zaczął robić porządek z firmą Posady Swoim Ludziom ? Powszechnie bowiem wiadomo że specjaliści z PSL znają się na wszystkim, a najlepiej na administracji

...

Ano…
🙂