Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Bal karnawałowy w miejskiej bibliotece


sliderMłodzież i dzieci, wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie oraz pracownice Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie tańczyli w barwnym korowodzie przebierańców.W Miejskiej Bibliotece Publicznej trwa cykl zajęć dla dzieci i młodzieży będący ofertą dla tych, którzy spędzają ferie w mieście. Wśród różnorodnych, zaproponowanych na ten czas zajęć nie mogło zabraknąć zabawy tanecznej na zakończenie okresu karnawału. Konkursy i zabawy z nagrodami, śliczne stroje, dobry humor i wesoła muzyka sprawiły, że wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500