Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Udany koncert uczestników XI Kursu Wokalnego w PSM w Mławie


sliderW dniach od 31 stycznia do 6 lutego 2016 w Szkole Muzycznej I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie odbył się XI Kurs Wokalny.


Wokaliści doskonalili swoje umiejętności pod kierunkiem prof. dra hab. Tadeusza Pszonki z Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Sprawami organizacyjnymi zajmował się dyrektor szkoły Wilhelm Taraszkiewicz i Michał Gogolewski. Technikę wokalną ćwiczyli: Justyna Jabłonowska, Małgorzata Jędrzejewska, Sylwia Jędrzejewska, Patrycja Kowalska, Marta Oleksiak, Jakub Baliński, Rafał Honisz, Mateusz Ługowski, Filip Rutkowski.

Zwieńczeniem Kursu Wokalnego był Koncert Arii i Pieśni w wykonaniu uczestników. Koncert odbył się w sobotę 6 stycznia w sali koncertowej PSM w Mławie. Młodym wokalistom towarzyszył pianista, Maciej Baranowski. Przybyła na koncert publiczność z przyjemnością słuchała młodych śpiewaków nagradzając ich występy brawami.

(red.)

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x