Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Udany koncert uczestników XI Kursu Wokalnego w PSM w Mławie


sliderW dniach od 31 stycznia do 6 lutego 2016 w Szkole Muzycznej I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie odbył się XI Kurs Wokalny.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wokaliści doskonalili swoje umiejętności pod kierunkiem prof. dra hab. Tadeusza Pszonki z Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Sprawami organizacyjnymi zajmował się dyrektor szkoły Wilhelm Taraszkiewicz i Michał Gogolewski. Technikę wokalną ćwiczyli: Justyna Jabłonowska, Małgorzata Jędrzejewska, Sylwia Jędrzejewska, Patrycja Kowalska, Marta Oleksiak, Jakub Baliński, Rafał Honisz, Mateusz Ługowski, Filip Rutkowski.

Zwieńczeniem Kursu Wokalnego był Koncert Arii i Pieśni w wykonaniu uczestników. Koncert odbył się w sobotę 6 stycznia w sali koncertowej PSM w Mławie. Młodym wokalistom towarzyszył pianista, Maciej Baranowski. Przybyła na koncert publiczność z przyjemnością słuchała młodych śpiewaków nagradzając ich występy brawami.

(red.)

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500