Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przychód mistrzem szreńskiej ligi


ligaDobiegły końca rozgrywki pierwszej edycji AGG Szreńskiej Ligi Futsalu. Tytuł mistrzowski zdobyli reprezentanci Przychodu. Jako jedyni w stawce dziesięciu zespołów mogli się pochwalić kompletem zwycięstw. Na drugim miejscu zakończył zmagania Technokabel.

Słoneczne ogrody Mława

Zawodnicy z podszreńskiej miejscowości mogli być pewni sukcesu już na dwie kolejki przed końcem zmagań. Seria wygranych sprawiła, że szybko wypracowali sobie dużą przewagę nad resztą stawki. Mimo to nie zwolnili tempa, w dwóch ostatnich seriach zgarnęli komplet punktów. Szreńsk Team oddał mecz walkowerem, natomiast Torpeda poległa po zaciętej walce 2:3.

Siłą Przychodu okazał się niezwykle wyrównany skład. Mistrz strzelił w rozgrywkach aż 43 gole, ale żaden z piłkarzy nie mógł się pochwalić dwucyfrową zdobyczą. Arkadiusz Olszewski, Michał Chojnacki i Mateusz Pisarkiewicz zapisali na swoje konto siedem trafień, sześć dołożył Radosław Pisarkiewicz. Nie zawiódł także kolejny przedstawiciel rodziny Pisarkiewiczów – Dawid (4 gole) oraz Kamil Piskorski i Mateusz Rybicki (3).

Radosław Pisarkiewicz został przez organizatorów uznany za najlepszego zawodnika ligi. Najlepszym bramkarzem został Damian Zaborowskie z Kanvetu, natomiast jego kolega z drużyny Dominik Stopczyński sięgnął po koronę króla strzelców. Zdobył 22 gole, wyprzedzając o pięć Szymona Rackiego z Miączyna i o sześć Dariusza Petrykowskiego z Technokabla.

W klasyfikacji amatorskiej (bez piłkarza zgłoszonego do rozgrywek ligowych na Mazowszu) zwyciężyła szreńska Torpeda. Ta sama drużyna zgarnęła także puchar Fair Play, czyli miała na koncie najmniej kartek i fauli.

IX kolejka: Albański Akcent – Czarna Elka 1:6, Szreńsk Team – Technokabel 0:5 – walkower, Torpeda Szreńsk – Przychód 2:3, Boys Team Szreńsk – Miączyn 0:3, Kanvet – Zgliczyn Witowy 7:2
VIII kolejka: Torpeda Szreńsk – Miączyn 0:5, Boys Team Szreńsk – Zgliczyn Witowy 3:9, Kanvet – Czarna Elka 4:1, Szreńsk Team – Przychód 0:5 – walkower, Albański Akcent – Technokabel 2:8

Bez tytułu

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500