Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Przychód mistrzem szreńskiej ligi


ligaDobiegły końca rozgrywki pierwszej edycji AGG Szreńskiej Ligi Futsalu. Tytuł mistrzowski zdobyli reprezentanci Przychodu. Jako jedyni w stawce dziesięciu zespołów mogli się pochwalić kompletem zwycięstw. Na drugim miejscu zakończył zmagania Technokabel.

KSP Mława nabór

Zawodnicy z podszreńskiej miejscowości mogli być pewni sukcesu już na dwie kolejki przed końcem zmagań. Seria wygranych sprawiła, że szybko wypracowali sobie dużą przewagę nad resztą stawki. Mimo to nie zwolnili tempa, w dwóch ostatnich seriach zgarnęli komplet punktów. Szreńsk Team oddał mecz walkowerem, natomiast Torpeda poległa po zaciętej walce 2:3.

Siłą Przychodu okazał się niezwykle wyrównany skład. Mistrz strzelił w rozgrywkach aż 43 gole, ale żaden z piłkarzy nie mógł się pochwalić dwucyfrową zdobyczą. Arkadiusz Olszewski, Michał Chojnacki i Mateusz Pisarkiewicz zapisali na swoje konto siedem trafień, sześć dołożył Radosław Pisarkiewicz. Nie zawiódł także kolejny przedstawiciel rodziny Pisarkiewiczów – Dawid (4 gole) oraz Kamil Piskorski i Mateusz Rybicki (3).

Radosław Pisarkiewicz został przez organizatorów uznany za najlepszego zawodnika ligi. Najlepszym bramkarzem został Damian Zaborowskie z Kanvetu, natomiast jego kolega z drużyny Dominik Stopczyński sięgnął po koronę króla strzelców. Zdobył 22 gole, wyprzedzając o pięć Szymona Rackiego z Miączyna i o sześć Dariusza Petrykowskiego z Technokabla.

W klasyfikacji amatorskiej (bez piłkarza zgłoszonego do rozgrywek ligowych na Mazowszu) zwyciężyła szreńska Torpeda. Ta sama drużyna zgarnęła także puchar Fair Play, czyli miała na koncie najmniej kartek i fauli.

IX kolejka: Albański Akcent – Czarna Elka 1:6, Szreńsk Team – Technokabel 0:5 – walkower, Torpeda Szreńsk – Przychód 2:3, Boys Team Szreńsk – Miączyn 0:3, Kanvet – Zgliczyn Witowy 7:2
VIII kolejka: Torpeda Szreńsk – Miączyn 0:5, Boys Team Szreńsk – Zgliczyn Witowy 3:9, Kanvet – Czarna Elka 4:1, Szreńsk Team – Przychód 0:5 – walkower, Albański Akcent – Technokabel 2:8

Bez tytułu

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz