Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niech żyje bal w klubie seniorów „Milonga”


sliderWczoraj, 4 lutego b.r., członkowie klubu seniora „Milonga” bawili się na balu karnawałowym. Impreza odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Mławie.


Seniorzy wystąpili w barwnych i oryginalnych strojach. Na czas wspólnej zabawy wybrana została Królowa i Król Balu. Wybór mierzony był największą ilością oklasków otrzymanych podczas prezentacji kandydatów. Monarchowie podzielili tort i zarządzili wesołą zabawę.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele różnorakich konkursów z nagrodami. Zarówno widzowie jak i uczestnicy konkursów świetnie się bawili, więc chętnych do udziału w nich nie brakowało.

JK

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
As
As
6 lata temu

Stefan wymiata 🙂

...
...
6 lata temu

Przeglądając zdjęcia obu bali, to tak obiektywnie oceniając, to w klubie MDK „Milonga” chyba jednak seniorzy lepiej się bawili niż w „Pogodnym Uśmiechu”
Tu widać roześmiane twarze, tam raczej powaga.

code
code
6 lata temu

Łooo.. ale czadowy bal!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x