Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Niech żyje bal w klubie seniorów „Milonga”


sliderWczoraj, 4 lutego b.r., członkowie klubu seniora „Milonga” bawili się na balu karnawałowym. Impreza odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

KSP Mława nabór

Seniorzy wystąpili w barwnych i oryginalnych strojach. Na czas wspólnej zabawy wybrana została Królowa i Król Balu. Wybór mierzony był największą ilością oklasków otrzymanych podczas prezentacji kandydatów. Monarchowie podzielili tort i zarządzili wesołą zabawę.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele różnorakich konkursów z nagrodami. Zarówno widzowie jak i uczestnicy konkursów świetnie się bawili, więc chętnych do udziału w nich nie brakowało.

JK

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Niech żyje bal w klubie seniorów „Milonga”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
As
Gość

Stefan wymiata 🙂

...
Gość

Przeglądając zdjęcia obu bali, to tak obiektywnie oceniając, to w klubie MDK „Milonga” chyba jednak seniorzy lepiej się bawili niż w „Pogodnym Uśmiechu”
Tu widać roześmiane twarze, tam raczej powaga.

code
Gość

Łooo.. ale czadowy bal!

wpDiscuz